Kochajmy meneli!

Kochajmy meneli!
ePub czas dodania: 2013:11:18 22:42 komentarzy 0
Na polskich ulicach pojawiła się nowa grupa zawodowa. To "stacze" albo "słupy".

Menele są bardzo pożyteczni! Menele spełniają bardzo ważną funkcję społeczną! Są potrzebni. Ich bardzo dużą zaletą jest to, że się władzy nie boją - władza państwowa może im skoczyć. Dlatego kochajmy meneli, wspierajmy ich! Tu przykład jak są ważni:

Cytuję fragment:

„Na polskich ulicach pojawiła się nowa grupa zawodowa. To "stacze" albo "słupy". Wynajmują ich nielegalni handlarze, którzy rozstawiają swoje stoiska gdzie popadnie - najczęściej na chodnikach w bardzo uczęszczanych miejscach. Za taki handel grozi mandat i właśnie dlatego właściciele towaru wynajmują staczy, aby ci brali mandaty na siebie. Te pieniądze są potem nie do wyegzekwowania.”

Warto popierać działania, które nikomu krzywdy nie robią, ale są zakazane w zamordystycznym państwie. Warto wspierać handel. Warto stosować obywatelskie nieposłuszeństwo. Słusznym jest picie piwa w parku i uciekanie przed strażą miejską. Przemyt jest działaniem chlubnym i pożytecznym.

Trzeba oczywiście bzdurne prawo zlikwidować, ale póki się nie da, należy je omijać. Socjalistyczne państwo wolno oszukiwać, urzędnikom niemoralnego państwa wolno kłamać. Ale prywatnych współobywateli oczywiście oszukiwać nie wolno. Należy się wspierać i sobie nawzajem pomagać, i uważać na urzędników oraz przedstawicieli władzy, bo to nasi wrogowie. Władzę państwową należy zlikwidować, co tłumaczę tu: Czy ograniczać wolność, czy władzę?

Precz z komuną!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:


 

http://gps65.salon24.pl/548158,kochajmy-meneli
licznik: 2795 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Precz z komuną! 0|0
Znakomity pomysł na pożyteczne zatrudnienie meneli...
2013-11-19 09:29
  0|0
Dobre :)
2013-11-22 18:07
hmm 0|0
widać najbardziej wolnym człowiekiem może być menel, to daje do myślenia ;) tyle że i za sam brak adresu jako pretekst mogą ich posadzić. znałem takiego co siedział rok do sprawy za kradzież kurczaka
2013-11-23 01:30