Neon24 kontynuuje partactwo...

ePub czas dodania: 2013:09:15 21:44 komentarzy 0
Administracja Neon24 usunęła mi poniższą notkę bez żadnych wyjaśnień, więc ją publikuję tu:

Dochodzą do mnie głosy wielu blogerów, którzy się skarżą na facebooku, że ich notki wiszą na portalu Neon24 mimo, że nigdy się na taki portal nie zapisywali i nie wyrażali zgody na publikowanie na nim swoich notek. Uważają to za skandal i w związku z tym uważają portal Neon24 za jakiś totalny obciach. Piszą w stylu: „Neon24 już na starcie nagrabił sobie u blogerów”.

A zatem potwierdził się sens tego, o czym wielokrotnie pisałem, że pod nową nazwą należy rozpocząć nowy portal i się odciąć od Nowego Ekranu, czyli zacząć od nowa, z nowymi blogerami i nowymi notkami. Wprost, w osobnej notce prosiłem o to zarządców Nowego Ekranu tu: przeprowadzka.

Nikt mnie nie posłuchał, a nawet pewnie nie zrozumiał. Czyli mamy znów kontynuacje wszelkich partactw jakie się tu ciągle odbywają. Zmiana nazwy spowodowała zniszczenie wszystkich odnośników z domeną nowyekran.net – to jest ewidentne partactwo biznesowe, bo pewnie wynika z jakieś umowy, bo technicznie można to naprawić w dowolnym momencie. Teraz się okazuje, że zmiana nazwy to też partactwo marketingowe, bo już na starcie wielu blogerów odbiera nowy portal jako portal złodziei, którzy kradną cudze notki. Mniejsza z tym jak to jest formalnie, mniejsza z tym, że to może jest zgodne z prawem – ale tak to wygląda wizerunkowo.

A zatem partacze zarządzający Nowym Ekranem vel Neon24 niczego się nie uczą i ciągle nie rozumieją elementarnych spraw dotyczących portali internetowych. Nie wierzę, by sponsor tego interesu zatrudniał partaczy nieświadomie. To na pewno jest celowe. Sponsor celowo i świadomie zatrudnia ludzi, którzy się nie znają na tej robocie, zatrudnia ignorantów technicznych, biznesowych i marketingowych. Widać mają jakieś inne zalety. Pewnie dostają wynagrodzenie za coś innego niż praca przy portalu. Ja kiedyś zaproponowałem takie wyjaśnienie: Pranie brudnych pieniędzy. Macie lepsze wytłumaczenie?

Grzegorz GPS Świderski

Tagi

gps65, neon24
licznik: 5543 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Usunięte komentarze 1|0
i tak spełniają się dalej efekty
jak te dawniejsze skutki schizmy ŁŁ. nic się nie promuje w necie, linki zamierają, zapomnij o wynikach wyszukiwania google. sporo cennych rzeczy, chocby komentarzy z opisem czerwonych dynastii, jest nie do odnalezienia.
portal za to zmienił nazwę i ma jakies kwadratowe literki. może trafniejsza nazwa to byłoby 'nemo'.
wypadałoby i posłać mejla ludziom o zmianie nazwy (w końcu zmienia to i jakoś umowę), przy okazji byłby to niezły pretekst do jakiegoś marketingu. ja na ten przykład, włażę po przerwie i nijak nawet nie wiem, co ta nazwa znaczy i co się pozmieniało.
nadużycie link skomentuj
night rat 15.09.2013 16:34:41


@night rat 16:34:41
A ja myślę, ze nazwa Neon jest właściwa, bo to naprawdę "gasnący neon". Wg mnie rozwalanie portalu jest celowe. Bo jak inaczej wytłumaczyć usuwanie całych działów, dobrze prosperujących, wprowadzenie mylącego menu (będącego od tygodni w budowie), naciski na likwidację całych grup blogerów (KD), zniszczenie indeksów w Google aby artykułów nie można było odszukać, ignorowanie pytań i postulatów blogerów, itd. To nie jest jeden wypadek przy pracy, jedno niedopatrzenie, ale ciąg zaplanowanych zdarzeń obserwowanych na przestrzeni długiego okresu czasu.
nadużycie link skomentuj usuń
Mind Service 15.09.2013 17:05:10


@GPS
Niestety masz rację. Tylko z wnioskami bym nieco dyskutował.
To nie tylko pranie brudnych pieniędzy. To takze łowienie ryb w mętnej wodzie, czyli łapanie i niszczenie blogerów.
Kto tylko może ucieka zawczasu.

Jest to portal do zadań specjalnych - niszczenia prawicowej, polskiej blogosfery.

Kto to robi? Odpowiedź dobrze znacie.

Ps. Mógłbyś obecne wydarzenia opisać tam, gdzie piszesz. I kieruj ludzi na naszeblogi.pl
nadużycie link skomentuj
czujne oko 15.09.2013 17:58:41
2013-09-15 21:53
portal zrobił swoje 0|0
RO łapał kontakty przy okazji naganiania blogerów (tych ważniaków znaczy) do NE. pozostawieinie go potem na chodzie, chocby po aferze z ŁŁŁ, to już tylko uwiarygadnianie patrioty i że nie olewa blogerów. naturalny późniejszy upadek, mało kto pozostał, z opinii RO wynika, że czuje się stale napastowany przez ciemną masę i że najlepiej, jakby se poszli. lukę więc wypełniają wszelkiego rodzaju oszołomy, za przeproszeniem odrzuty i równie logiczne, że zdominują ją znajomi znajomych kontra konieczne zło, czyli blogerzy. reszta to motanie się od chęci zaprowadzania porządku pod publiczkę do chęci odzyskania popularności przez zachęcanie oszołomów. w takiej sytuacji żaden spisek czy profesjonalizm nie są potrzebne...
2013-09-15 22:26
Witaj na NB 0|0
 //Administracja Neon24 usunęła mi poniższą notkę bez żadnych wyjaśnień// 

To jest niedopuszczalne, powinni wyjaśniać, dlaczego usuwają. Poza tym notki usunięte powinny być gdzieś dostępne. Np w piwnicy. To jest faktycznie zły styl.
2013-09-15 22:55
# @Adevo 2013-09-15 22:55 0|0
tak samo z jazgdyni, gdzie się niepotrzebnie dociąłeś personalnie zamiast solidaryzować. zły styl to niezły eufemizm. to dalsze zniechęcanie i brak szacunku, oczywiscie pod płaszczykiem wybiórczo a przesadnie stosowanego regulaminu. nie honor oddać łatwo pola ale tkwić w egipcie czy babilonie też niefajno jakoś
2013-09-15 23:05
# @Adevo 2013-09-15 22:55 1|0
..WITAJ NA nb ???!!!

ROBISZ tu za odźwiernego hę ? przypomnę ci twój koment pod postem jazgdyni, na temat tutejszego właściciela portalu, ku pamięci, aby mieli na ciebie oko i niedopuścili na pdsrywanie Kościoła...

Do widzenia ślepa genia bo mi się charakter zmienia..
Jazgdyni pisał jeszcze przed paroma dniami o zamiarach likwidacji Klubu Dyletantów, gdyż nazwa wskazywała większości, że chodzi jednak o małowartościowe, niepewne teksty.
------------------------------------
Wg mnie jest to jego kolejna inscenizacja.
------------------------------------
Był pierwszy na ekspedycie. Wyleciał z portalu ekspedyta. Był pierwszy na 3obiegu - a jak portal NE po paru dniach od katastrofy znowu zaskoczył, wszedł tu i zaczął prześladować tych, którzy publikują na raz w paru miejscach. Strasznie mnie zaatakował jak zrobiłem wpis o jego nieuczciwości-, że sam pisał dla Ł.Ł.

Dlatego napisałem artykuł
http://idb.neon24.pl/post/91979,inteligentna-nielojalnosc
Stał się wielkim patriotą i pisał o użyciu siły, ale tylko w tytule. Można było mieć różne skojarzenia, ale artykuł był bardzo prawnie bezpiecznie napisany. Dlatego w żadnym wypadku nie mógł stanowić przyczyny zamknięcia mu Konta.

Jazgdyni jest po prostu przyzwyczajony do zmiany statków i nowych rejsów. Raz pływa tu raz tam ma dobrze i jego pisanie ma jedyną motywację, wg mnie Jazgdyni pisaniem wypełnia sobie wolny czas. To jego rozrywka, on się bawi.

Dlatego dla mnie jest to dalsza inscenizacja pana Jazgdyni. Na portalu Grześka też długo nie pomieszka. Adres Noweblogi jest zły. Wprawdzie szata graficzna się poprawiła, ale Grzesiu jest żołnierzem Asadowa i wcześniej czy później będzie wymagał, by Jazgdyni lub współdyletanci zaczęli pisywać na tematy związane z wiarą katolicką lub by nie bluźnili.

Grzesiu będzie tak długo grzeczny, aż mu dyletanci nie poprawią pozycji portalu w Internecie. Wtedy okaże się, że trzeba zmienić złą nazwę i znowu zacznie się błądzenie na pustyni Internetu w poszukiwaniu, no właśnie, czego?- Nowej nazwy dla klubu, nowej idei, co robić, nazwy dla nowego bloga?

Czego się nie robi dla rozrywki, uciekając przed następnym kacem.
Do widzenia ślepa genia bo mi się charakter zmienił
nadużycie link skomentuj
adevo 15.09.2013 20:05:56
2013-09-16 08:02
# @trybeus 2013-09-16 08:02 0|0
Adevo nagina fakty, przeinacza i manipuluje, byleby tylko pasowało do jego tezy.
Nigdy na przykład nie pisałem na 3obiegu i wszedłem tam tylko by zablokować moje ukradzione konto.

Adevo, tak się nie robi.
2013-09-16 08:16
# @jazgdyni 2013-09-16 08:16 0|0
..u nos to sie na takich godo "babski bojcorz"...gdzie wleźie to chlapie jak napity...generalnie ja bym sie mu nie tłumaczył...pozdr
2013-09-16 08:21
# @trybeus 2013-09-16 08:21 1|0
Sie macie proskrybowani z neonu:-)
A może by tak postawić grubą kreskę i dać szansę Adevo? Mnie też osobiście zalazł za skórę, kiedy atakował mnie personalnie za awatara.
Niech trzyma się zasad ustalonych przez Grzegorza i niech publikuje. Takie jest moje zdanie, reszta zależy od Adevo i Grzegorza.
2013-09-16 08:35
# @g@llux 2013-09-16 08:35 2|0
...cześć, w sumie zasada jest prosta...wystarczy nie obsrywać kościoła i tyle...ja mam na niego oko...ciekawe, czy tutaj też jestem u niego zbanowany, bo to taki trybun wjednostronny :))
2013-09-16 08:48
# @trybeus 2013-09-16 08:48 0|0
Wydaje mi się, że w tym miejscu banowanie powinno być możliwe tylko teoretycznie tzn. wiem, że mam taką możliwość. Na neonie gdzie rejestrować mógł się każdy przygłup i to po wielokroć, banowanie było koniecznością.
2013-09-16 09:16
# @trybeus 2013-09-16 08:02 1|0
Protestuję.
Grzesiek nie jest moim "żołnierzem".
Co to za ploty, w dodatku z mafijnymi klimatami?
Z Grzegorzem sobie wzajamnie ufamy i wiemy, że każdy może liczyć na drugiego, bo jesteśmy braćmi w wierze.
Jeśli więc Grzegorz miałby być żołnierzem Asadowa, to w takim samym stopniu, jak Asadow jest żołnierzem Grzegorza.

Pozdrawiam niepoprawnie ;-)
2013-09-16 09:42
# @Asadow 2013-09-16 09:42 0|0
Cześć Asadow :) Podpisuję się pod tym co powiedziałeś!

Tak jak mówisz - jesteśmy braćmi w wierze, ale mam nadzieję, że może nawet więcej... Jak się ogarnę z tym wszystkim, to oczywiście pomyślimy nad tym, aby się wzajemnie wspierać - co najmniej od strony technicznej. Tak sobie myślę, czy nie dorobić jakiegoś API, który by zaciągał na naszą stronę linki i tytuły do promowanych artykułów.

Jeśli chodzi o sprawy poruszane przez Adevo...

No to fakt, że noweblogi jest zły, ale ten problem rozwiąże się zmianą domeny, a cała reszta zostanie na swoim miejscu. A jak ludzie przez kilka miesięcy będą dalej wchodzić na noweblogi - to nie ma problemu, nie zabłądzą, ale zostaną przekierowani na nową domenę :)

Tak jak wspomniałem - oczywiście liczę na współpracę z Asadowem ale zapewniam, że nie będziemy naszych portali integrować - zawsze będą odrębne i rządziły się innymi zasadami, choć nie zamierzam traktować go jako konkurencję. Wręcz przeciwnie, niektóre notki będę publikował u niego, a nie u siebie (te które stricte wpisują się w tematykę katolicką i apologetyczną), oraz olinkuję swój portal do Ekspedyta. Tamten portal ma charakter katolicko-narodowy, a mój narodowo-katolicki. W praktyce oznacza to, że Marek dba o to, aby treść wpisywała się przede wszystkim w katolicki charakter tej strony, dba o czystość języka, treści i wypowiedzi, oraz to, aby przeważały tam treści chrześcijańskie. U mnie jest nieco inaczej. Ja nie przyglądam się tak tym wpisom i o ile nie przeszkadzają one ludziom z kręgu mojego zaufania, to i mi nie przeszkadzają. U mnie treści chrześcijańskie nie muszą dominować - wystarczy, żeby blogerzy nie będą obsrywali naszych świętości i będzie dobrze...

Marku, jakby przyszedł kiedyś w przyszłości taki moment, w którym stwierdzisz, że chciałbyś mieć mój silnik blogowy, to wal śmiało :)
2013-09-16 10:36
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 10:36 0|1
Dodam więc od siebie, że ja Asadowi nie ufam. Potraktował mnie haniebnie i zachowywał się dokładnie tak, jak teraz Spirito Libero. Kłamał i mataczył, a winę zwalał na mnie.
Bardzo symptomatyczne zachowanie, szczególnie dla osoby, która w Gazecie Wyborczej miała opiekę nad blogami. Nie wspominając już pobytu na pewnych zapalnych wzgórzach.

Przepraszam za ten wtręt. Już więcej tematu nie będę drążył. Chcę spokoju.
2013-09-16 11:08
# @jazgdyni 2013-09-16 11:08 0|0
Normalna sprawa - nie wszyscy muszą wszystkich lubić. Ja go cenię i do niego nic nie mam. Ale spokojnie - jeśli Asadow będzie miał jakiś wpływ na ten serwis, to od strony technicznej :)
2013-09-16 11:17
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 11:17 0|0
W takim znaczeniu to napisałem.
Lubię jasne sytuacje.
A roboty tu i teraz mamy co niemiara.
Z czego się cieszę.
Tylko czy ty podołasz?
2013-09-16 11:53
# @jazgdyni 2013-09-16 11:53 0|0

 //Tylko czy ty podołasz?// 

- to zależy od tego, czy będzie tu jakiś podział zadań. Jak nie będę musiał zajmować się problemami np. dot. merytoryki, to mam szansę :)
2013-09-16 12:47
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 12:47 0|0
Skupmy się na domenie - oryginalnej, niebanalnej, intrygującej i wyjątkowej.
:-P
2013-09-16 13:03
  1|0
 ~Dodam więc od siebie, że ja Asadowi nie ufam. Potraktował mnie haniebnie i zachowywał się dokładnie tak, jak teraz Spirito Libero. Kłamał i mataczył, a winę zwalał na mnie.


Grzesiu, Panie kochany! Dwa razy italic moge kliknac - to bez sensu!... znaczy ok, ale nie teges... mniejsza

Słuchaj no OZu!!! :)))

Tobie się chyba marzy awantura - ot, co.

To, co tutaj powyżej napisałeś, to jest... kłamnią. Proszę się wycofać z tego, przemyśleć itp. Olać jednak - ważniejsze jest ze skoro chcesz być liderem KD to nie możesz liderować sam - proste. Ci ludzie Cię lubią nie dlatego ze jesteś liderem ale dlatego ze jesteś odnajdywalny - proste? ze jesteś z nimi i dla nich. jakoś tak. na razie!

Skurcz serce :))))
2013-09-16 13:08
# @Yeopardee 2013-09-16 13:08 0|0
Ja jestem dobrotliwy chłop.
Jak ktoś mnie uderzył, to nadstawiam drugi policzek... by mnie pogłaskał.
2013-09-16 14:25
# @g@llux 2013-09-16 08:35 0|0

 //Niech trzyma się zasad ustalonych przez Grzegorza i niech publikuje. Takie jest moje zdanie, reszta zależy od Adevo i Grzegorza.// 

Mi tam osobiście Adevo w niczym nie przeszkadza, choć też nie mogę powiedzieć, żeby był mi bliski światopoglądowo :)

Wydaje mi się, że nie jest zdrową sytuacją, jeśli tutaj by było kółko wzajemnej adoracji, wiec zachęcam do tego, żeby nie bać się adwersarzy... Zawsze można banować, "odszczeknąć się" itp.

Zaznaczam, że zgodnie z moim zamysłem regulamin nie wyklucza głosów krytyki wobec Kościoła (w granicach przyzwoitości i żeby nie było to uciążliwe). Bezwzględnie zabronione są artykuły o treści antykatolickiej, jeśli chodzi o komentarze, to w pewnym zakresie nie jest to zabronione, co sformułowałem to tak:


 //... Wszystko będzie OK, o ile nie zaczniesz zamieszczać artykułów o treściach godzących w te wartości. Komentarze o treściach polemicznych z KRK na chwilę obecną nie są zabronione, ale w przypadku zmasowanych ataków może to zostać ograniczone. Na chwilę obecną przez "zmasowany atak" rozumiem atak ilościowy, a nie jakościowy.// 

Konkretny przykład:

http://apologetyka.noweblogi.pl/kosciol-katolicki/osobowosc-i-boskosc-ducha-swietego,7.htm

Ten apologeta, to oczywiście ja... Faktem jest, że poniosły mnie emocje, nie szczędziłem epitetów, ale jednak dyskutowałem merytorycznie i ten purpureus nie został zablokowany...
2013-09-16 14:58
# @jazgdyni 2013-09-16 08:16 0|0
 //Nigdy na przykład nie pisałem na 3obiegu//  Gdyby był sąd, a ja świadkiem to bym zeznał pod przysięgą, że widziałem Twój stary awatar, artykuł i podpis u dołu na blogu 30bieg.

Niestety nie wpadło mi wtedy do głowy, że jest to coś nadzwyczajnego. Dopiero jak zacząłeś się nadymać, że piszesz tylko na jednym portalu to zwróciłem ci uwagę w komentarzu, żeś usunął swój artykuł z 3O a teraz grasz na patriotę. Mój komentarz źeś chyba skasował.

 *Jak wkrótce Spirit L. przywróci Twoje konto z notkami i komentami na neonie to będziesz mógł to sprawdzić.* 

Wydaje mi się, że więcej w tym temacie nie mam nic do powiedzenia.
2013-09-16 15:13
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 14:58 0|0
Trybeus to  *katolicka kura samozwaniec* , że ta kura czy kurak mnie prześladuje i oczernia, to wiesz od marca.

Przypominam sobie, że to on właśnie był przeciwko propozycji mojej nowej nazwy na bloga:
boskieblogi.pl

Wydaje się, że ten kłamliwy, kurzym łajnem podsrany kurak jest oddelegowanym trollem do moich wpisów.

Wszędzie gdzie zrobię wpis na s24, ne, czy tu zjawia się natychmiast i negatywnie zagdakuje. Dlatego też wyleciał z ekspedyta.

Uważam, że tą latającą kurę trzeba zamknąć w kurniku. Niech tam znosi swoje niepłodne (gdyż żaden kogut nie chce na nią skakać) jaja.
2013-09-16 15:28
@Trybeus & Adevo 1|0
Coś Wam powiem Panowie... Nauczyłem się jednej cennej rzeczy (choć ta moja nauka nie dobiegła jeszcze końca): olewać cwaniaków (z mojego punktu widzenia) :-)

Grzesiek
2013-09-16 15:44
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 14:58 0|0
Jak sam widzisz ja to rozumiem. Nie przenoszę też animozji z innych miejsc.
To tak jakby wejść do czyjegoś domu na zaproszenie gospodarza i zacząć się awanturować, że gospodarz zaprosił osobę, której nie lubię.
Zawsze można wyjść zamykając drzwi za sobą.
Cały czas podtrzymuję żebyśmy skupili się na domenie.
2013-09-16 15:49
ejze! 0|0
jak tu sie koment do komenta dodaje?

lamerskie pozdrowienia :)

mci
2013-09-16 15:59
# @Yeopardee 2013-09-16 15:59 0|0
Pod kropkowaną linią masz brązowy napisa (małe literki) "odpowiedz na komentarz".
2013-09-16 16:16
# @g@llux 2013-09-16 15:49 0|0
Niby tak, ale chciałbym podkreślić, że tu jest serwis blogowy, a nie imprezka :)))

Tutaj czasem przychodzą ludzie, żeby rozmawiać, móc się przeciwstawić, polemizować, co też jakoś prowokuje do zaciętej dyskusji, aktywności itp. Jakbym ograniczał to towarzystwo do osób, które są ze sobą zgodne, dla siebie miłe i sympatyczne, to ci którzy by przychodzili baliby się wyrazić swoje odmienne zdanie, bo zaraz zostaliby wywaleni na zbity pysk :)

Jeśli chodzi o domenę - to ja bym zaczął dyskusję za jakieś parę dni... Może będzie więcej dyskutantów :)
2013-09-16 16:20
# @g@llux 2013-09-16 16:16 0|0
o ja pierdziele! bog zapolac! znaczy odwrotnie!!! aha... jeszcze - !!!!!!!! - o, jest ok. wiec tego, to jest do luftu Panie Grzesiu!!! Prosze to powiekszyc!! Znaczy odwrotnie - no/

Dzięki Galluxie!

Aha! Nie widzę też komu odpowiadam, znaczy wyraźnie nie widze... czy to jest jasne co powiedzialem!? :))
2013-09-16 17:13
# @Yeopardee 2013-09-16 17:13 0|0

 //Aha! Nie widzę też komu odpowiadam, znaczy wyraźnie nie widze... czy to jest jasne co powiedzialem!? :))// 

- no nie bardzo...

A to że trzeba powiększyć - to pewnie masz rację :) Musiałbym tylko to skonsultować z kimś, co zna się lepiej ode mnie na estetyce, czy to nie zepsuje wyglądu :)
2013-09-16 17:22
# @jazgdyni 2013-09-16 11:08 0|0
Qrde.
Jazgu, jak już musisz pisać nieprawdę, to proszę nie mieszaj do tego mojego nicka.

Pomijam relację dotyczącą konfliktu między nami, bo już to wałkowaliśmy i nie mam ochoty kontynuować, ale pojawiła się nowa konfabulacja.
Pracowałem dawno temu w GW, ale nigdy nie opiekowałem się blogami, bo kiedy tam pracowałem, to ich jeszcze nie było. Portal gazeta.pl dopiero raczkował.
A z tymi zapalnymi wzgórzami, to ciekawość mnie zżera. Czy chodzi o Góry Świętokrzyskie? W tym roku byłem w Fogarskich, ale musiałbyś mnie śledzić, żeby o tym wiedzieć.

2013-09-16 19:33
# @Adevo 2013-09-16 15:28 0|0
Kto wyleciał z ekspedyta?
Trybeus???

Ludzie, czy wy wstydu nie macie?
2013-09-16 19:36
# @Asadow 2013-09-16 19:36 0|0
Nie sprawdziłem, wybacz, jeżeli jest inaczej. Tak mi się chlapnęło, gdzieś czytałem i powtórzyłem..

Może to była tylko opinia, że na ekspedycie nie ma on, co szukać, bo nie chodzi o żarty tylko o sprawy poważne.
2013-09-16 19:58
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 10:36 0|0

 //ale mam nadzieję, że może nawet więcej...// 

Ja tak samo :)
2013-09-16 20:00
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 16:20 0|0
Lubię dyskutować, spierać się na argumenty. Ograniczanie to zły sposób.
Ale widzę, że Jazg toczy bój na neonie, Trybeus i Jazg przeżywają z Asadowem jakieś stare historie, Adevo się waha, a reszta nie kuma czaczy.
Co do domeny, na łapu capu to wiadomo co można. Jak już podejmiesz decyzję, to ja ze swej strony postaram się o grafikę, innych też zachęcam do skupienia się na meritum.
2013-09-16 20:09
# @Adevo 2013-09-16 19:58 0|0
Spoko, w sumie nic takiego :)

Trybeus wpada kiedy chce. A, że chce rzadko... co zrobić?
2013-09-16 20:09
# @Asadow 2013-09-16 20:09 0|0
witaj Asie...widzisz jak Adevo rozpyla ploty..przecież moja jednostka GROM jeszcze tam jest..:))no nie ?
wpadam rzadko, bo brak mi czasu, a też jak już wspomniałem w poście za dużo zaangażowałem się w "łowiectwo" trolli :)
..teraz widzę, że nie było mi to potrzebne...do zobaczenia...pozdrawiam niepoprawnie
2013-09-16 20:52
# @Adevo 2013-09-16 19:58 0|0
..widzisz adevo jakaś ty bojcora jest...powtarzasz plotki...ogarnij się ..

...w sumie to taki troll jak ty też jest potrzebny na portalu...swój, własny, na własnej krwii wychodowany...po co szukać obcego trolla, kiedy tu na miejscu swojski na podorędziu..taki troll to sól tego portalu he he he...
2013-09-16 20:58
# @trybeus 2013-09-16 20:52 0|0
domyślam się, że w tym przypadku wina jest jednak po stronie tfurcy tej plotki. Adevo ją zapewne łyknął w całkowicie dobrej wierze.
2013-09-16 22:43
# @trybeus 2013-09-16 20:58 0|0
Trybeusie, przyznaj uczciwie: gdyby nie Twoi wrogowie, to nie miałbyś inspiracji, a my nie mielibyśmy co czytać :) Prawda?
2013-09-16 22:48
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 22:48 0|0
...tak jest..brak wroga to marazm, a wspólny wróg...jednoczy :)))..ha ha...pozdrawiam niepoprawnie
2013-09-16 23:02
  0|0
Tak podsumowując to co powiedziałem do tej pory ( ~zaznaczam, że "podsumowując" nie oznacza "kończąc" :)~  ) to wydaje mi się, że lepiej nie robić ograniczeń dla tych, których nie lubimy, nie zgadzamy się, bo jak zaczniemy wypraszać krytykę, ludzi o odmiennym zdaniu, albo ze względów osobistych, to ten serwis będzie bezwartościowy. Jedno muszę oddać panu Oparze, ŁŁ i tej ferajnie - nie wywalali na zbity pysk tych, którzy zaleźli im porządnie za skórę (np. antysowiet). Więc jak przyjdzie tutaj jakiś koleś i zacznie szczekać i bić nas - patriotów :), to faktycznie może być nieprzyjemnie, ale spróbujmy to wytrzymać :)

Oczywiście co innego osoby uciążliwe... np. takie, które wchodzą wszędzie i prowokują/spamują/prezentują rażąco niski poziom/czepiają się wszystkiego i wszystkich - takich wywalamy bez dwóch zdań.
2013-09-16 23:58
# @Obsługa techniczna 2013-09-16 23:58 0|0
Całkowicie się z tobą zgadzam. Różnica poglądów jest solą i pieprzem na kotlecie. Po prostu musi być. Musimy się spierać. I to bez obrażania się.

Natomiast spamerzy, prowokatorzy, chamy i trolle to inna sprawa.
2013-09-17 06:37